info@fidens.cz +420 775 357 547 +420 720 773 790

Kdo jsme?

Jsme rodinná firma založená v roce 2005. Specializujeme se na zajišťování náhradních vozidel. Ať už se jedná o dopravní nehodu nebo poruchu automobilu, pomůžeme Vám. Každý případ řešíme individuálně. Pomůžeme Vám v situaci, která je noční můrou pro každého řidiče.

Naší vášní jsou mimo jiné i campervany a obytné vozy, kterým se věnujeme od roku 2021.

Možná to znáte. Míříte na důležitou obchodní schůzku, vezete ženu do porodnice, chcete oslnit ve své naleštěné káře na prvním rande? A ouha, autonehoda!

Nebudete stát bezradně u krajnice!

Nepropadejte panice a zavolejte FIDENS. Váš problém vyřešíme do pár desítek minut a obstojíme přitom na jedničku, protože na rozdíl od Vás máme všechny peripetie na silnicích v malíčku.

Nehoda vozu přichází v ten nejméně vhodný okamžik a člověk, který v tu ránu neví, která „bije“ a co si počít, má zaděláno na největší faux pas svého života. Co s tím? Jak zachovat dekorum v takto svízelné situaci?

Vaše starosti na naši hlavu

Když Vás auto nechá na holičkách, nastupuje FIDENS. Komunikujeme s pojišťovnami, servisy a hned Vám zapůjčíme náhradní vozidlo. Pokud budete mít zájem, můžeme Vám zařídit přednostní opravu Vašeho vozu v našich smluvních servisech. Okamžitě po incidentu volejte +420 775 357 547, a pak už se nemusíte o nic starat.

S námi nebudete bezradně stát u krajnice, ani chodit pěšky. Stačí k tomu mít v kapse chytrý telefon a použít naši aplikaci.

Call centrum je pro vás k dispozici v režimu 365/7, v pracovních dnech 7:00 - 19:00, NONSTOP po dohodě. Pokud jste milovníky IT technologií a používáte chytrý telefon, využijte naše nové FIDENS mobilní aplikace dostupné pro Android i iOS.

PROČ MY? Umíme to on-line!

Stačí pár kliků a nemusíte se už nikam trmácet osobně. Booking náhradního vozidla a PICK-UP servisu děláme on-line. Umíme zajistit přednostní opravu, a to v autorizovaném nebo neautorizovaném servisu, zvládneme za Vás veškerou byrokracii, vyřídíme „papíry“ na pojišťovně a ještě navíc Vám poskytneme náhradní vůz k využití.

Jsme tým, co vyřeší Vaše problémy s autem. Máme zkušenosti, dokážeme se vcítit, předvídáme následné úkony a poskytujeme komplexní služby. Víme, co Vás trápí, a co potřebujete.

S každým zákazníkem pracujeme individuálně a poskytujeme mu maximální součinnost a péči. Erudovaný operátor si ví rady v každém momentě a nic ho nevyvede z míry. Sebesložitější situace má své řešení a my najdeme to nejoptimálnější právě pro Vás.

Za volant bez obav

Vozy k zapůjčení jsou vybírány podle třídy, kterou klient vlastní. Dbáme na maximální pohodlí a bezpečí. On-line objednávka veškerých služeb nabízí nebývalý komfort, od digitálního podpisu formulářů počínaje, bezkontaktním předáním vozu konče. Samozřejmostí je dezinfekce auta před každým předáním. S námi se nemusíte bát!

Zapůjčená vozidla jsou předávána vyčištěná a umytá, dezinfikována ozonem.

Jsme o krok před konkurencí. Dokážeme se vcítit do subjektivních klientských potřeb natolik, že i sebevětší nepříjemnost a lapálie jsou ve finále oboustranným potěšením. A jak můžeme pomoci Vám?

Objednávka odeslána


Potvrzení o objednávce jsme zaslali na Váš kontaktní e-mail.

Nejpozději 24 hodin před předáním vozu Vás budeme kontaktovat.


Děkujeme za využití služeb rodinné společnosti Fidens s.r.o.