Co dělat, když máte nehodu?

FIDENS vás nenechá ve štychu

Kdo jsme?

Jsme rodinná firma, založená v roce 2005. Specializujeme se na veškeré problémy na komunikacích, vzniklé při silničním provozu. Ať už se jedná o dopravní nehodu nebo poruchu automobilu, pomůžeme vám. Každý případ řešíme individuálně.  Disponujeme náhradními vozidly a zvládneme pick-up servis levou zadní. Postaráme se o nepojízdné vozidlo do tří hodin od nahlášení. Pomůžeme vám v situaci, která je noční můrou pro každého řidiče.

Možná to znáte. Míříte na důležitou obchodní schůzku, vezete ženu do porodnice, chcete oslnit ve své naleštěné káře na prvním rande? A ouha, autonehoda!

 

Nebudete stát bezradně u krajnice!

Nepropadejte panice a zavolejte FIDENS. Váš problém vyřešíme do pár desítek minut a obstojíme přitom na jedničku, protože na rozdíl od vás máme všechny peripetie na silnicích v malíčku.

Nehoda vozu přichází v ten nejméně vhodný okamžik a člověk, který v tu ránu neví, která „bije“ a co si počít, má zaděláno na největší faux pas svého života. Co s tím? Jak zachovat dekorum v takto svízelné situaci?

 

Vaše starosti na naši hlavu

Když vás auto nechá na holičkách, nastupuje FIDENS. Poškozený vůz odtáhneme do servisu a o vše bude postaráno i po legislativní stránce. Komunikujeme s pojišťovnami, servisy a hned vám zapůjčíme náhradní vozidlo. Okamžitě po incidentu volejte +420 775 357 547 a pak už se nemusíte o nic starat.

Nenecháme vás ve štychu. S námi nebudete bezradně stát u krajnice, ani chodit pěšky. Stačí k tomu mít v kapse chytrý telefon.

Call centrum je pro vás k dispozici v režimu 24/7/365, tedy nonstop. Pokud jste milovníky IT technologií a používáte chytrý telefon, využijte nové FIDENS aplikace.

 

PROČ MY ? Umíme to on-line!

Stačí pár kliků a nemusíte se už nikam trmácet osobně. Booking pick-up servisu i služby náhradního vozidla děláme on-line.

Umíme zajistit přednostní opravu, a to v autorizovaném nebo neautorizovaném servisu, zvládneme za vás veškerou byrokracii, vyřídíme „papíry“ na pojišťovně a ještě navíc vám poskytneme náhradní vůz k využití.

Jsme tým, co vyřeší vaše problémy s autem. Máme zkušenosti, dokážeme se vcítit, předvídáme následné úkony a poskytujeme komplexní služby. Víme, co vás trápí a co potřebujete.

S každým zákazníkem pracujeme individuálně a poskytujeme mu maximální součinnost a péči. Erudovaný operátor si ví rady v každém momentě a nic ho nevyvede z míry. Sebesložitější situace má své řešení a my najdeme to nejoptimálnější právě pro vás.

Za volant bez obav

Vozy k zapůjčení jsou vybírány podle třídy, kterou klient vlastní. Dbáme na maximální pohodlí a bezpečí. On-line objednávka veškerých služeb nabízí nebývalý komfort, od digitálního podpisu formulářů počínaje, bezkontaktním předáním vozu konče. Samozřejmostí je dezinfekce auta před každým předáním. S námi se nemusíte bát!

S FIDENS budete v bezpečí i po zdravotní stránce. Veškeré úkony mohou být provedeny bezkontaktně. Zapůjčená vozidla jsou dezinfikovány ozonem.

Jsme o krok před konkurencí. Dokážeme se vcítit do subjektivních klientských potřeb natolik, že i sebevětší nepříjemnost a lapálie jsou ve finále oboustranným potěšením. A jak můžeme pomoci vám?